Marek Grechuta:
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Marek Grechuta:
Żebrak bo żebrzekról bo królujeU brzózki zgrzebnejucztują zbójeUcztują moitwoi ucztująbrzózka się troibezwiednie zbójomA tu post wielkina ostrzu nowiupodaje zbójomkąsek ołowiuI zgrzebna brzózkadziabnięta nożemodwija z ciałabandaże bożeBrzózko poczekajpoczekaj brzozoborem na przełajkróla nam wioząPoczekaj postnazgrzebna poczekajidzie tu gnojnieżebrak z dalekaŻebrak bo żebrzekról bo królujeKróla bezwiedniezadźgali zbójeZadźgali królażebraka pojąw berło i w jabłkostroją i strojąWystrojonegodo brzózki wiodąZachwyć ją zachwyćgnojną urodąZachwyć ją zachwyćkrólewskim strojemżebyście jednobyli obojeŻeby jej ciałoi twoje ciałorana po raniestając się stało
Tłumaczenie piosenki
Marek Grechuta:
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Marek Grechuta:
-
Nie dotykaj dzikich r
- Marek Grechuta
-
Nie szukaj niczego po k
- Marek Grechuta
-
Nie wiem o trawie
- Marek Grechuta
-
Niebieski m
- Marek Grechuta
-
Nieoceniona
- Marek Grechuta
Skomentuj tekst
Marek Grechuta:
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Nie bój się (Polska - Eurowizja 2026 preselekcje)
Karolina Szczurowska
„Znowu strach cię obudził znów to samo od lat Nad tobą niski sufit kłamie, że nie ma gwiazd Na niebie świeci pełnia jak zawsze kradnie sen Marzenie się nie spełnia i tak daleko brzeg Nie bój”
-
Cienie przeszłości (Polska - Eurowizja 2026 preselekcje)
Jeremi Sikorski
„Pusty pokój pełen ciszy Zmęczona twarz w lustrzanym odbiciu Chwila pęka jak szkło na zimnym wietrze Złap mnie zanim spadnę, zanim zniknę Cienie przeszłości Tańczą wokół mnie i wołają, czy to je”
-
MILCZ
Hela
„Palę czarne świece, żeby zdjąć twój urok Piszę na nich wiersze, piszę na nich bzdury Tak niewiele zostało po płomiennej miłości Tylko spalona skóra i połamane kości Myśli rwą się do ciebie jak k”
-
GÓRALSKI WEEKEND - feat. Kordian, Dance 2 Disco
WonerS
„Hej gorące góraleczki, łapcie za dzwoneczki! Hej! Raz, dwa, trzy, start! Weekend w końcu mamy, syćkich pozdrawiamy Dzisiaj szalejemy, drinki pijemy Weekend w końcu mamy, syćkich pozdrawiamy W p”
-
Aperture
Harry Styles
„Take no prisoners for me I'm told you're elevating Drinks go straight to my knees I'm sold, I'm going on clean I'm going on clean I've no more tricks up my sleeve Game called review the player”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki - Marek Grechuta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu - Marek Grechuta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marek Grechuta.
Komentarze: 0