Marika: Si

Tekst piosenki

Brak wideo

Marika

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Marika: Si

Chcę siły ognia, Chcę siły ognia, By płonąć jasno jak pochodnia. Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miłością najgorętszą płonąć jak pochodnia, Chcę siły ognia. Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miec wiare w ludzi nawet kiedy błądzą co dnia Chcę siły ognia. Nie ma takiej rzeczy której nie da się przeskoczyć, Spójrz prawdzie prosto w oczy (zobaczysz to) Jezeli mocno wierzysz, Jezeli długo szukasz, Jeżeli bardzo pragniesz (dostaniesz to) I nie ma takiej winy, której nie da się odkupić, Nikt zły się nie urodził (nie, nie wierz w to) Jezeli mocno wierzysz, Jezeli dlugo szukasz, Jezeli bardzo kochasz... Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miłością najgorętszą płonąć jak pochodnia, Chcę siły ognia. Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miec wiare w ludzi nawet kiedy błądzą co dnia Chcę siły ognia. Jeżeli ciągle coś przeszkadza ci i gryzie, Pokonaj wreszcie to lub stań od tego wyżej. Jeżeli myślisz że już nic ci nie pomoże, Rozejrzyj sie dokoła inni maja gorzej. I brnij do przodu mimo wszelkim przeciwnościom losu, Pomagaj szczęściu, nie załamuj się, co robić masz, rób. Ile upadniesz razy, tyle razy się podniesiesz, Wsłuchaj się w słowa, dźwięki, wszystko masz w zasięgu ręki. Chcę siły ognia, Chcę siły ognia, By płonąć jasno jak pochidnia Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miłością najgorętszą płonąć jak pochodnia, Chcę siły ognia. Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miec wiare w ludzi nawet kiedy błądzą co dnia Chcę siły ognia. Czasami czuję się jak marna słaba trzcina, Którą z łatwością zimny wiatr jak chce wygina. Czasami tracę wiarę we wszystko co robię, Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie. Panie, nie pozwól długo pozostawać mi w tym stanie, Wiem przeznaczone do spełnienia tutaj mam zadanie. Otwórz szeroko oczy, żebym mogla widziec więcej, Rozśpiewaj moją dusze, rozpal ogniem serce. Chcę siły ognia, ognia. Chce sily ognia, ognia. Chcę siły ognia, By płonąć jasno jak pochodnia. Chcę siły ognia, ognia, By płonąć jasno jak pochodnia, Mieć wiarę w ludzi, kiedy błądzą co dnia. Chcę siły ognia.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Marika: Si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marika: Si

Skomentuj tekst

Marika: Si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • marika -siła ognia tekst
 • chcę siły ognia

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Si - Marika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Si - Marika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marika.