Marika: Si

Tekst piosenki

Brak wideo

Marika

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Marika: Si

Chcę siły ognia, Chcę siły ognia, By płonąć jasno jak pochodnia. Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miłością najgorętszą płonąć jak pochodnia, Chcę siły ognia. Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miec wiare w ludzi nawet kiedy błądzą co dnia Chcę siły ognia. Nie ma takiej rzeczy której nie da się przeskoczyć, Spójrz prawdzie prosto w oczy (zobaczysz to) Jezeli mocno wierzysz, Jezeli długo szukasz, Jeżeli bardzo pragniesz (dostaniesz to) I nie ma takiej winy, której nie da się odkupić, Nikt zły się nie urodził (nie, nie wierz w to) Jezeli mocno wierzysz, Jezeli dlugo szukasz, Jezeli bardzo kochasz... Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miłością najgorętszą płonąć jak pochodnia, Chcę siły ognia. Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miec wiare w ludzi nawet kiedy błądzą co dnia Chcę siły ognia. Jeżeli ciągle coś przeszkadza ci i gryzie, Pokonaj wreszcie to lub stań od tego wyżej. Jeżeli myślisz że już nic ci nie pomoże, Rozejrzyj sie dokoła inni maja gorzej. I brnij do przodu mimo wszelkim przeciwnościom losu, Pomagaj szczęściu, nie załamuj się, co robić masz, rób. Ile upadniesz razy, tyle razy się podniesiesz, Wsłuchaj się w słowa, dźwięki, wszystko masz w zasięgu ręki. Chcę siły ognia, Chcę siły ognia, By płonąć jasno jak pochidnia Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miłością najgorętszą płonąć jak pochodnia, Chcę siły ognia. Chcę siły ognia, By stawić opór światu którym rządzi zbrodnia, Miec wiare w ludzi nawet kiedy błądzą co dnia Chcę siły ognia. Czasami czuję się jak marna słaba trzcina, Którą z łatwością zimny wiatr jak chce wygina. Czasami tracę wiarę we wszystko co robię, Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie. Panie, nie pozwól długo pozostawać mi w tym stanie, Wiem przeznaczone do spełnienia tutaj mam zadanie. Otwórz szeroko oczy, żebym mogla widziec więcej, Rozśpiewaj moją dusze, rozpal ogniem serce. Chcę siły ognia, ognia. Chce sily ognia, ognia. Chcę siły ognia, By płonąć jasno jak pochodnia. Chcę siły ognia, ognia, By płonąć jasno jak pochodnia, Mieć wiarę w ludzi, kiedy błądzą co dnia. Chcę siły ognia.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Marika: Si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marika: Si

Skomentuj tekst

Marika: Si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • marika -siła ognia tekst
 • chcę siły ognia

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Si - Marika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Si - Marika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marika.