Pudelsi: Uwa
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Pudelsi: Uwa
Uważaj na niego dziewczyny kolego uważaj na niegoJest z metra cięty prosto z Pani wyjętyuważaj właśnie dlategoJego oczy marzące jego usta drwiące jego aury pachnąceJego kosmetyki jego taty fabrykiJego kraje gorącePokaż mi śniegiZjedź ze mną po białej łąceNie bierzmy kolegiSzepce do ucha, jego usta drwiąPo białej łące były rytmy gorące było tango gorsząceA niech sobie gadają a kelnerzy podająOwoce morzem pachnącePokaż mi śniegi. . . itd.Ona chodzi gdzieś w gości ona się złości musi nadrabiać zaległościCiągle u koleżanki nie ma czasu na randkiZdaje egzamin dojrzałościPokaż mi śniegi. . . itd.Więc uważaj na niego dziewczyny kolego kiedy wpadniesz z nią na niegoJest z metra cięty prosto z Pani wyjętyUważaj właśnie dlategoPokaż mi śniegiZjedź ze mną po białej łąceNie bierzmy kolegiSzepcą do ucha jego usta drwiące Pokaż mi śniegi. . . itd.
Tłumaczenie piosenki
Pudelsi: Uwa
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Pudelsi: Uwa
-
W krainie ciemności
- Pudelsi
-
Wampir
- Pudelsi
-
Wiara jak dupa
- Pudelsi
-
Wolno
- Pudelsi
-
Wyro pudla
- Pudelsi
Skomentuj tekst
Pudelsi: Uwa
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
reklamacja beefu
Oki
„Check Pierwszy był dla ciebie, ten nie jest dla ludzi – tak to szło? Może jeszcze raz, kolo, bo wyciągnąłeś info z pizdy tak jak ginekolog. Hipokryto, coś o byłej gadasz, a dobrze wiesz, co łącz”
-
LUBIĘ CIĘ JAK LATO (prod. Vłodarski)
MODELKI
„A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Lecimy na kluby, jachty, wyspy Nie wyśpimy się dziś A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Le”
-
KOLEJNA NOC (Siup Siup Hops Ops)
Wac Toja
„KOLEJNA NOC SIĘ ZACZYNA, NALEJ MI WINA, NAS NIE ZATRZYMASZ, TO TEJ NATURY ZEW, ADRENALINA KIPI MI W ŻYŁACH, OBOK DZIEWCZYNA CAŁUJE W USTA MNIE, I TYLKO SIUP, SIUP, HOPS, OPS, I W KIELISZKACH ”
-
Na zabój
ALIEN x MAJTIS
„Nie mogę ci obiecać złotych gór, ale z tobą na każdą wejdę Tam gdzie zostawi ślady twój but Nie zbłądzę nawet we mgle Wszystko zaczyna w dobrą stronę iść Choć początki bywały ciężkie Bez ciebie”
-
BODY TEA (prod. WIKTOR)
OLIWKA BRAZIL
„Zanim się wpierdolisz do mojego życia Chyba pomyliło ci się, że zrobię dick flipa Teraz rucham panny nie tylko na bitach Jeżdżę na tej szmacie wroom jak Kubica Jej nagie ciało w oliwce - nie oceni”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Uwa - Pudelsi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uwa - Pudelsi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pudelsi.
Komentarze: 0