Renata Przemyk - Klonator tekst piosenki - Teksciory.pl

Renata Przemyk: Klonator

Tekst piosenki

Brak wideo

Renata Przemyk

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Renata Przemyk: Klonator

Oddam kilka swoich komórek by w zamianPozbyć się kłopotów co dręczą mnieNie odczuję zmiany bo strata niewielkaSkoro ciągle żyję to łatwy gestNie mam genetycznie poważnych obciążeńTyle musi wystarczyć mu na startWięcpowstanie klon czyli prawdziwy człowiekJa zostanę w domu on pójdzie w światZgaś uśmiech tamGdzie nad szczerość stawia się pozoryWalcz z tymi coWciąż mordują dobry tonChwytaj za słowo gdyZechce cię ktoś podły upokorzyćSparaw proszę bymCiągle mogła sobą byćWymyśliłam misję - dam ci na nią czasAle nie popełniaj błędów tych co jaJeśli nagle wpadniesz pomiędzy złe wronyLiczę że nie one zakraczą cięSępy co cię zwietrzą też musisz pokonaćWtedy twoje życie mieć będzie sensZgaś uśmiech tam...I nie musisz uczyć się ani pracowaćMogłoby to nawet zaszkodzić ciLecz postaraj się ścieżki tym wyprostowaćCo bez śladów na ciele lubią bićNawet jeśli się już wyeksploatujeszTo odnowię cię młodym DNABo stwarzanie ciebie wciąż mniej mnie kosztujeNiż policzek co go wymierzać mamZgaś uśmiech tam...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Renata Przemyk: Klonator

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Renata Przemyk: Klonator

 

Skomentuj tekst

Renata Przemyk: Klonator

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • DETOX (ft. Popek) KUBAŃCZYK
  „nie śpię piątą noc chowam się pod koc wczoraj piękny lot dzisiaj zjazd, mam dość! Mamo wstyd mi wciąż Boże ratuj go – krzyczała by to Gdybym nie znał STOP słowa Więc zacząłem więcej rymować ”
 • LUNAR Arab
  „zawieszony w gwiazdach i samplach dopóki ktoś mnie nie wybudzi księżyc nuci mi życia soundtrack dzisiaj unikam ludzi coraz rzadziej walczę gdy przede mną wiatrak bardziej z boku patrz gdzie j”
 • 3KIPA EKIPA
  „Całą noc tańczy ze mną cały skład (aaaa) To nasz lot tak to robi EKIPA! Całą noc tańczy ze mną cały skład (aaaa) To nasz lot tak to robi EKIPA! Całą noc nie musisz o nic się ba. To nasz Lot Trz”
 • kumpel olszakumpel
  „Jeśli czujesz to co mówię Jesteś mordo moim kumple Mogę z tobą pogadać Jeśli dzisiaj czujesz się gorzej Bo wiem ile znaczy pomoc Jeżeli masz trochę trudniej Żadnej głupiej kur* nie daj wejść so”
 • Parkour Dedis, Epis DYM KNF, Intruz, Vin Vinci, Kafar Dix37, Dawid Obserwator, Śliwa, Rufuz
  „Nie ma stania w miejscu Najwyższe obroty Koto łapią loty Patrzą mi prosto w oczy Cel się tu jednoczy Wspólny wróg to cel znów tempo ulicy podkręci nam cash jeb, jeb drzwi lecą z futryny jeb”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Klonator - Renata Przemyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Klonator - Renata Przemyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Renata Przemyk.