Sevendust: Will be bleed
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Sevendust: Will be bleed
Confusion, perception.Rage inside of me.Or will it ever; or can it ever; or will it ever take me?I'd rather kill myself, than put you through the pain againI'd rather kill myself, than put you through the pain. [repeat]Passion; Find direction.Hate inside of me.Or will it ever; or can it ever; or will it ever take me?I'd rather kill myself, than put you through the pain againI'd rather kill myself, than put you through the pain. [repeat]I'd rather kill myself. [repeat]I'd rather kill myself, than put you through the pain again.I'd rather kill myself, than put you through the pain. [repeat]
Tłumaczenie piosenki
Sevendust: Will be bleed
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Sevendust: Will be bleed
-
Xmas day
- Sevendust
-
Born to die
- Sevendust
-
Scapegoat
- Sevendust
-
Fence
- Sevendust
-
Everything
- Sevendust
Skomentuj tekst
Sevendust: Will be bleed
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Will be bleed - Sevendust, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Will be bleed - Sevendust. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sevendust.
Komentarze: 0