Tede i Z. So: Jak

Tekst piosenki

Brak wideo

Tede i Z. So

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Tede i Z. So: Jak

[Tede] WWA... tak... Wielkie Joł... dziewczynko, pani Zdzisławo jest mi bardzo przyjemnie gościć panią tu... tak, raz, dwa, trzy! Siedzieć w domu masz zwyczaj ty, Ciebie gonią psy Każdy ma swój życia tryb Jest impreza non-stop dziś znowu Już wiesz, ej obudź się Polsko! Pytasz bo co? Chcesz skandal? Moje życie jedna wielka balanga Co jest. To moje życie, moje podejście, to moje hity w niejednym mieście słuchaj, nic nie mów, weź się zamknij ja jestem taki jak te kawałki 24 na dobę, 7 dni na tydzień Tede je-jest imprezka tak to idzie Byłaś tam gdzie ja, to musiałaś widzieć Tak jest, ja kontroluję parkiet Znowu to samo co na ostatniej Ej, wiesz kto ostatni padnie? [Z. Sośnicka] Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) [Tede] Trzeba umieć się wyszumieć Rozumiesz, ej nie umiesz To to mnie nie interesuje Jeden lubi skromnie, drugi przepych Temu drugiemu jest do mnie bliżej niestety To dla ciebie hardcore a to tak idzie Trudno się wyrzec (dekada wyżej?) Oto showbiznes, nie da się ukryć Używki wszystkie na imprezach i kurwy Wczoraj znowu poznałem fajną pannę Uuuu... wiem, to naganne Ten styl życia nie jest dla ciebie, Ja to jebie, bo to styl życia dla mnie Tak, tak to pochyła równia, tył w górę Tak, to cię wkurwia. Masz mnie za durnia, Nie jestem dureń Oto świat Tedunia, czujesz? [Z. Sośnicka] Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) [Tede] Super cool płynę w nim, przerwa... Ee, film się zerwał Jadę ekstra super i jest fajnie Pasuje ................. Lubię się najebać, znaleźć na wyżynie Pomyśl sobie jestem człowiek, żyję To prawda, niesamowite szczęście Zwielokrotniam w weekend moją pensję RAP, ta jazdę masz mi za złe? Wcale nie wiesz co nazywasz baunsem Ktoś powiedział, ktoś cos myknął Oto ja z moją muzyką Tak mi przykro, Ty, co byś mówiła dzieciom Gdybyś spędziła ze mną miesiąc Oto Tede, Tedunio, Tedzio, ej jedziemy z tą imprezą ... [Z. Sośnicka] Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) Notes... yo.... 2004... Wielkie Joł 2004... jedziemy dalej...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Tede i Z. So: Jak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Tede i Z. So: Jak

Skomentuj tekst

Tede i Z. So: Jak

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (16 czerwca 2015, 14:08)
Re: Tede i Z. So - Jak
OLA

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tede tedunio tedzio jedziemy z impreza
 • tedunio tedzio
 • tede jak mamy żyć tekst
 • wczoraj znów poznałem

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak - Tede i Z. So, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak - Tede i Z. So. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tede i Z. So.