Tede i Z. So: Jak

Tekst piosenki

Brak wideo

Tede i Z. So

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Tede i Z. So: Jak

[Tede] WWA... tak... Wielkie Joł... dziewczynko, pani Zdzisławo jest mi bardzo przyjemnie gościć panią tu... tak, raz, dwa, trzy! Siedzieć w domu masz zwyczaj ty, Ciebie gonią psy Każdy ma swój życia tryb Jest impreza non-stop dziś znowu Już wiesz, ej obudź się Polsko! Pytasz bo co? Chcesz skandal? Moje życie jedna wielka balanga Co jest. To moje życie, moje podejście, to moje hity w niejednym mieście słuchaj, nic nie mów, weź się zamknij ja jestem taki jak te kawałki 24 na dobę, 7 dni na tydzień Tede je-jest imprezka tak to idzie Byłaś tam gdzie ja, to musiałaś widzieć Tak jest, ja kontroluję parkiet Znowu to samo co na ostatniej Ej, wiesz kto ostatni padnie? [Z. Sośnicka] Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) [Tede] Trzeba umieć się wyszumieć Rozumiesz, ej nie umiesz To to mnie nie interesuje Jeden lubi skromnie, drugi przepych Temu drugiemu jest do mnie bliżej niestety To dla ciebie hardcore a to tak idzie Trudno się wyrzec (dekada wyżej?) Oto showbiznes, nie da się ukryć Używki wszystkie na imprezach i kurwy Wczoraj znowu poznałem fajną pannę Uuuu... wiem, to naganne Ten styl życia nie jest dla ciebie, Ja to jebie, bo to styl życia dla mnie Tak, tak to pochyła równia, tył w górę Tak, to cię wkurwia. Masz mnie za durnia, Nie jestem dureń Oto świat Tedunia, czujesz? [Z. Sośnicka] Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) [Tede] Super cool płynę w nim, przerwa... Ee, film się zerwał Jadę ekstra super i jest fajnie Pasuje ................. Lubię się najebać, znaleźć na wyżynie Pomyśl sobie jestem człowiek, żyję To prawda, niesamowite szczęście Zwielokrotniam w weekend moją pensję RAP, ta jazdę masz mi za złe? Wcale nie wiesz co nazywasz baunsem Ktoś powiedział, ktoś cos myknął Oto ja z moją muzyką Tak mi przykro, Ty, co byś mówiła dzieciom Gdybyś spędziła ze mną miesiąc Oto Tede, Tedunio, Tedzio, ej jedziemy z tą imprezą ... [Z. Sośnicka] Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) Niech cały świat (cały świat) Nam teraz powie (tak) Jak mamy żyć (jak żyć) Jak mamy żyć (no jak) Notes... yo.... 2004... Wielkie Joł 2004... jedziemy dalej...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Tede i Z. So: Jak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Tede i Z. So: Jak

Skomentuj tekst

Tede i Z. So: Jak

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (16 czerwca 2015, 14:08)
Re: Tede i Z. So - Jak
OLA

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na darmo Julia Wieniawa
  „Nie do końca wierze, że to może być ten czas Nie zakładam już niczego Z niczym się nie wiąże od tak Nie do końca wierze Ze to może być mój dzień Może się okaże że się sparzę Trudno zatem ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • GANG 2 mgng
  „Tag gruda już smakuje Właśnie tak Wyczuwam dobrą fazę cały czas Melanż nas ponosi, dobry vibe A w głośnikach już słychać masno gang Mamalo mamae Gang i je Mamalo mamae Gang Wszyscy łapy w g”
 • I Can’t Have Love, I Want Power Halsey
  „All of this is temporary Don’t call me by my name All of this is temporary Watch as i separate For your sake All of this is temporary This women will not go quietly!!! Don’t wait for me ”
 • E jak Elita Elita
  „W Elicie wszyscy to zgrana paczka Idę przez życie w wygodnych laczkach Elita wita wszystkich na lajcie Do zobaczenia gdzieś tam ja jachcie -- W skład ELITY wchodzą influencerzy, tiktokerzy, you”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tede tedunio tedzio jedziemy z impreza
 • tedunio tedzio
 • tede jak mamy żyć tekst
 • wczoraj znów poznałem

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak - Tede i Z. So, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak - Tede i Z. So. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tede i Z. So.