Verba - Summer patrol tekst piosenki - Teksciory.pl

Verba: Summer patrol

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 221 Tłumaczenia: 0 Wideo: 125

Tekst piosenki

Verba: Summer patrol

1 Uwierz mi są tacy, którzy idą z Tobą, są tacy ludzie, którzy nigdy nie zawiodą, to prawa tych, którzy wnoszą życie w Twoje miasto. Gramy z team a ty z nim, jazda summer patrol. Też tam jestem, ale znikam w wielkim tłumie, Ty dobrze to rozumiesz, zróbmy to wspólnie, teraz chcemy szybko żyć i zdobyć to co jest tak blisko, zamiast patrzeć w okno jako przemija przyszłość. Wolność i przyjaźń to lepsze niż samotność. Cztery ściany chcą na siebie mieć wyłączność, dlatego walcz nie jesteś przecież sam, świat mówi dalej choć weź to co chce Ci dać, to Twoja szansa, której nie możesz odrzucić, bo czasu nie zawrócisz i nie spotkasz już tych ludzi, dlatego żyj to dla Ciebie, możesz tylko zyskać, nie rezygnuj, Summer Patrol propozycja i VerbaRef.: Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień, to najwyższy czas, żeby zdobyć świat i do przodu dalej przejdź. Summer Patrol x22.Nie bądź samotny, kiedy stać Cię na więcej, zimny problem sam, nie dla Ciebie miejscem w Twoim mieście, na cztery spusty zamknięty, znów siedzisz sam, świat nie jest niedostępny, znajdź w sobie ostrość, zrzuć życiu godność, wiesz uchyl drzwi tam za nimi czeka (wolność) Twój stary team, otwórz dla nich serce, unieś ręce z nadzieją w drodze po szczęście (po szczęście), każdego dnia odważ się na więcej, bo teraz Ty i my, my i Ty, w Twoim mieście, jesteśmy tylko dla Ciebie, razem z Tobą poruszymy ziemię, więc od dzisiejszego zmroku do jutrzejszego rana Summer Patrol Verba zróbmy jakiś skandal!Ref.: Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień, to najwyższy czas, żeby zdobyć świat i do przodu dalej przejdź. Summer Patrol x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Verba: Summer patrol

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Summer patrol

 

Skomentuj tekst

Verba: Summer patrol

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • 0 II (słowa na wiatr) Kartky
  „Najgorszy jest moment Kiedy przestajesz być liderem w swojej własnej drużynie Nie ma nikogo, kto by chciał zając moje miejsce A ty nie jesteś pewien Czy masz tyle talentu Rozsądku, wytrwałości i ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Game Change Brodka
  „Look who is in charge In the new ounturage Hoping on the back Never be, Never be, Never be Never the same again Never be, Never be, Never be Never the same again Playing your part Right ”
 • Beautiful Mistakes (ft. Megan Thee Stallion) Maroon 5
  „I will learn to comeback I am in love with the facts And now we lie awake Makinh beautiful mistakes Nanana, in my head Nanana, in my bed -- Zespół Maroon 5 połączył siły z raperką Megan The”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dlatego walcz, szczęście może być tak blisko
 • sumer patrol tekst
 • Nie bądź samotny tam tekst
 • verba summer patrol

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Summer patrol - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Summer patrol - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.