Verba: Summer patrol

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 266 Tłumaczenia: 6 Wideo: 170

Tekst piosenki

Verba: Summer patrol

1 Uwierz mi są tacy, którzy idą z Tobą, są tacy ludzie, którzy nigdy nie zawiodą, to prawa tych, którzy wnoszą życie w Twoje miasto. Gramy z team a ty z nim, jazda summer patrol. Też tam jestem, ale znikam w wielkim tłumie, Ty dobrze to rozumiesz, zróbmy to wspólnie, teraz chcemy szybko żyć i zdobyć to co jest tak blisko, zamiast patrzeć w okno jako przemija przyszłość. Wolność i przyjaźń to lepsze niż samotność. Cztery ściany chcą na siebie mieć wyłączność, dlatego walcz nie jesteś przecież sam, świat mówi dalej choć weź to co chce Ci dać, to Twoja szansa, której nie możesz odrzucić, bo czasu nie zawrócisz i nie spotkasz już tych ludzi, dlatego żyj to dla Ciebie, możesz tylko zyskać, nie rezygnuj, Summer Patrol propozycja i VerbaRef.: Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień, to najwyższy czas, żeby zdobyć świat i do przodu dalej przejdź. Summer Patrol x22.Nie bądź samotny, kiedy stać Cię na więcej, zimny problem sam, nie dla Ciebie miejscem w Twoim mieście, na cztery spusty zamknięty, znów siedzisz sam, świat nie jest niedostępny, znajdź w sobie ostrość, zrzuć życiu godność, wiesz uchyl drzwi tam za nimi czeka (wolność) Twój stary team, otwórz dla nich serce, unieś ręce z nadzieją w drodze po szczęście (po szczęście), każdego dnia odważ się na więcej, bo teraz Ty i my, my i Ty, w Twoim mieście, jesteśmy tylko dla Ciebie, razem z Tobą poruszymy ziemię, więc od dzisiejszego zmroku do jutrzejszego rana Summer Patrol Verba zróbmy jakiś skandal!Ref.: Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień, to najwyższy czas, żeby zdobyć świat i do przodu dalej przejdź. Summer Patrol x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Verba: Summer patrol

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Summer patrol

Skomentuj tekst

Verba: Summer patrol

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dlatego walcz, szczęście może być tak blisko
 • sumer patrol tekst
 • Nie bądź samotny tam tekst
 • verba summer patrol

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Summer patrol - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Summer patrol - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.