Verba: Summer patrol

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 295 Tłumaczenia: 6 Wideo: 199

Tekst piosenki

Verba: Summer patrol

1 Uwierz mi są tacy, którzy idą z Tobą, są tacy ludzie, którzy nigdy nie zawiodą, to prawa tych, którzy wnoszą życie w Twoje miasto. Gramy z team a ty z nim, jazda summer patrol. Też tam jestem, ale znikam w wielkim tłumie, Ty dobrze to rozumiesz, zróbmy to wspólnie, teraz chcemy szybko żyć i zdobyć to co jest tak blisko, zamiast patrzeć w okno jako przemija przyszłość. Wolność i przyjaźń to lepsze niż samotność. Cztery ściany chcą na siebie mieć wyłączność, dlatego walcz nie jesteś przecież sam, świat mówi dalej choć weź to co chce Ci dać, to Twoja szansa, której nie możesz odrzucić, bo czasu nie zawrócisz i nie spotkasz już tych ludzi, dlatego żyj to dla Ciebie, możesz tylko zyskać, nie rezygnuj, Summer Patrol propozycja i VerbaRef.: Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień, to najwyższy czas, żeby zdobyć świat i do przodu dalej przejdź. Summer Patrol x22.Nie bądź samotny, kiedy stać Cię na więcej, zimny problem sam, nie dla Ciebie miejscem w Twoim mieście, na cztery spusty zamknięty, znów siedzisz sam, świat nie jest niedostępny, znajdź w sobie ostrość, zrzuć życiu godność, wiesz uchyl drzwi tam za nimi czeka (wolność) Twój stary team, otwórz dla nich serce, unieś ręce z nadzieją w drodze po szczęście (po szczęście), każdego dnia odważ się na więcej, bo teraz Ty i my, my i Ty, w Twoim mieście, jesteśmy tylko dla Ciebie, razem z Tobą poruszymy ziemię, więc od dzisiejszego zmroku do jutrzejszego rana Summer Patrol Verba zróbmy jakiś skandal!Ref.: Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień, to najwyższy czas, żeby zdobyć świat i do przodu dalej przejdź. Summer Patrol x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Summer patrol

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Summer patrol

Skomentuj tekst

Verba: Summer patrol

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dlatego walcz, szczęście może być tak blisko
 • sumer patrol tekst
 • Nie bądź samotny tam tekst
 • verba summer patrol

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Summer patrol - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Summer patrol - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.