Verba: Tak si

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 320 Tłumaczenia: 7 Wideo: 224

Tekst piosenki

Verba: Tak si

Ref: Teraz wiesz czemu tak się boję, kiedy znów nie ma mnie przy Tobie Wierze Ci to nie kwestie zaufania, przecież mówisz mi, że jesteś zakochana Boże spraw, żeby zawsze było właśnie tak, nie dam rady jeśli zmienisz nas Przecież mamy swoją wrażliwość, dobrze wiemy jak docenić miłość Jesteś dla mnie światłem ulic, które każe mi się budzić Jesteś dla mnie ciepłem gwiazd, które zawsze będą grzać Jesteś moim słodkim cieniem, jesteś dla mnie przyjacielem Jesteś głosem zrozumienia, siłą przeznaczenia Byłaś dla mnie panią świata, która do mnie już nie wraca Byłaś dla mnie talią kart, jaką grałem tylko ja Byłaś biciem swego serca, co jak zegar się przekręca Chociaż dziś to moje serce, powinno być silniejsze Ref: Teraz wiesz czemu tak się boję, kiedy znów nie ma mnie przy Tobie Wierze Ci to nie kwestie zaufania, przecież mówisz mi, że jesteś zakochana Boże spraw, żeby zawsze było właśnie tak, nie dam rady jeśli zmienisz nas Przecież mamy swoją wrażliwość, dobrze wiemy jak docenić miłość Widziałem ją w centrum miasta z kimś, z różą w ręku jak blisko szli Nie rozumiem może coś się zmieniło, może zawiodła ją wiara w miłość Mówiła, że jest dla niej wszystkim, aniołem, że tylko on się liczy Lepiej powiedz mu sama, bo ja to zrobię jest moim starym kumplem i zawiódł się na Tobie Pamiętam jak chodziliście za rękę, wydawało się, że życie może być szczęściem Idealny świat upadnie tak, jak Twoja róża, którą zdepcze czas Co zrobisz z tym by zatrzymać łzy, które tak boleśnie (ranią wierszem) x4 Ref: Teraz wiesz czemu tak się boję, kiedy znów nie ma mnie przy Tobie Wierze Ci to nie kwestie zaufania, przecież mówisz mi, że jesteś zakochana Boże spraw, żeby zawsze było właśnie tak, nie dam rady jeśli zmienisz nas Przecież mamy swoją wrażliwość, dobrze wiemy jak docenić miłość Teraz wiesz czemu tak się boję, kiedy znów nie ma mnie przy Tobie Wierze Ci to nie kwestie zaufania, przecież mówisz mi, że jesteś zakochana Boże spraw, żeby zawsze było właśnie tak, nie dam rady jeśli zmienisz Przecież mamy swoją wrażliwość, dobrze wiemy jak docenić miłość
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Tak si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Tak si

Skomentuj tekst

Verba: Tak si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wiemy jak docenia miłość
 • Tekst piosenki:verba tak się boję
 • sumpuastic mowiles mi ze zawsze bedziesz
 • przecież ja zawsze daję rade piosenki
 • możezawiodłająwiara w miłość

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak si - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak si - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.