Verba: Wkurwisz się

Tekst piosenki

Verba

Teksty: 331 Tłumaczenia: 8 Wideo: 235
Profil artysty

Tekst piosenki

Verba: Wkurwisz się

1.
Mówiłeś mam dziewczynę, dziś mówisz mam to gdzieś byłeś tak zaślepiony, że dałeś się zwieść. Miałeś nadzieję, że to coś poważnego, a ona dziś ma już innego. Byliście parą, spędzaliście kupę czasu razem serio wpatrywałeś się w nią jak w obrazek. Zawsze uważałeś, że dziewczyna ma klasę, normalna i nie leci na kasę.

Refren
A teraz wkurwisz się wystawiła Cię ziomuś, wykręcała Cię gdy Ty byłeś w domu. Ogarnięta grzecznie siedziała z Tobą i potem zjarana z nim piła wódę pod szkołą, pisała z nim. Tobie mówiła, że to bzdety porobiła Cię. Czułeś się jak kretyn, kupiłeś jej ten kwiat dziś już uschnięty ona na walentynki kupowała dwa prezenty.

2.
Teraz widzisz ją, widzisz jej chód jak zapomnieć gdy wszystko wraca znów. Widziałeś więcej niż było na prawdę, chciała się bawić i bawiła się, a jakże. Dowiedziałeś się, że wybrała gościa z sianem to cios gdy Ty zapierdalasz, auto sanem. Nie masz hajsu by kupić furę, a on po prostu odbił Ci maniurę. A taka była zajebista myślałeś, że jest kochana a tu proszę egoistka dlatego wszystko jej oddałeś, a dla niej nie liczy się nic prócz jej samej. Tęsknisz za ideałem wymyślonym przez samego siebie, co wraca wywołując rąk drżenie co przypomina Ci ile straciłeś czasu, wierząc w ściemy gdy mówiła: "ZAWSZE BĘDZIEMY...".

Refren:
A teraz wkurwisz się wystawiła Cię ziomuś, wykręcała Cię gdy Ty byłeś w domu. Ogarnięta grzecznie siedziała z Tobą potem zjarana z nim piła wódę pod szkołą, pisała z nim. Tobie mówiła, że to bzdety porobiła Cię czułeś się jak kretyn, kupiłeś jej ten kwiat dziś już uschnięty. Ona na walentynki kupowała dwa prezenty.

3.
Popłynąłeś brachu tak jak płyną małolaty dla Ciebie miłość dla niej to fanatyzm. Gdy wrzucałeś miłosne cytaty, ona śmiała się po co ten dramatyzm dziś pocisnąłeś, poszły mocne słowa. Sytuacja jest raczej kryzysowa nie wiadomo kto przepraszać powinien, tak to jest gdy ktoś kocha Cię na siłę. Miłość odchodzi gdy się nie spodziewamy, łatwo przyszło, poszło. Zostajemy sami do okoła pusto odnaleźć się nie możesz, można by się przejść ale zimno na dworze. Rozsypane klocki musisz zgarnąć nie trać energii zostaw to bagno, trzeba przeczekać i żyć życiem nowym. Kurwa wiem, że ciężko ale co zrobisz.

Refren: x2
A teraz wkurwisz się wystawiła Cię ziomuś, wykręcała Cię gdy Ty byłeś w domu. Ogarnięta grzecznie siedziała z Tobą potem zjarana z nim piła wódę pod szkołą, pisała z nim. Tobie mówiła, że to bzdety porobiła Cię czułeś się jak kretyn, kupiłeś jej ten kwiat dziś już uschnięty. Ona na walentynki kupowała dwa prezenty.
Autor tekstu: Verba
Data dodania: 2017-01-27
Tekst dodał: Purpose94
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Verba: Wkurwisz się

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
88 %
13 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Wkurwisz się

Skomentuj tekst

Verba: Wkurwisz się

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mówiłeś że będziesz zawsze teraz cię nie ma mówiłeś że kochasz to była ściema
 • verba wkuraisz sie tekst
 • wspomnij ziomus
 • turn at kupa czy cos takiego piosenka
 • kupowała dwa prezenty na walentynki piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wkurwisz się - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wkurwisz się - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.