Verba: Www.blok.pl

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 292 Tłumaczenia: 6 Wideo: 196

Tekst piosenki

Verba: Www.blok.pl

REF: Wszyscy o wszystkich, zawsze o niczym, W tajemnicy każdy milczy, Niemów, nikomu nie powtarzaj, wybacz, Nie wytrzymasz tutaj życia, jeśli nie obcinasz, Wszyscy o wszystkich, zawsze o niczym. 1) BARTAS: Lech ambitny operator koparki, Pech wczoraj wyrzucili go za wałki, Syn Krzysztof 24 lata robił w branży, Ale się skarży, że na chleb mu nie wystarczy, Mariola ? jego była żona, poszła z innym, Bo jest silny, obrotny i mobilny, Jej brat Mirosław kierowca z Rudy Śląskiej, W starym maluchu, bo dobre, co Polskie, Sąsiadka Anna, wkrótce bierze ślub z Andrzejem, Cztery lata siedział we Wronkach za kradzieże, Drugie drzwi Helena, chodzi do kościoła, Wierzy w Boga, Bóg nie słucha jej rodzina cała w grobach, Tokarz Janusz z dołu, broni swej wolności, Pobił żonę Zosię do utraty przytomności, Jego zięć Mariusz, przyjechał z Kielc z córką Janusza wyjechali, niewiadomo gdzie, Weś posłuchaj! REF: Wszyscy o wszystkich, zawsze o niczym, W tajemnicy każdy milczy, Niemów, nikomu nie powtarzaj, wybacz, Nie wytrzymasz tutaj życia, jeśli nie obcinasz, Wszyscy o wszystkich, zawsze o niczym. 2) IGNAC: Zenon całe życie przy kurczach robił, W swej hodowli, co ją miedzy łóżkiem i fotelem złożył, Stefan spod piątki, zastawił Poloneza, By wyprawić córkę za fryzjera z Sandomierza, Siostra Halina, nie miała tyle szczęścia, Została z dzieckiem, bez wsparcia ze strony męża, Starszy kuzyn Marcin, handluje prysznicami, Mieszkanie numer siedem, po kłótni z rodzicami, Piętro wyżej wielebny, między pokutami, Z parafiankami, spełnia swoje sny o poligamii, Za ścianą Zbych, obiecuje, że poszuka pracy, Woda, prąd i gaz, trzeba spłacić raty, Poseł Waldemar, do niedawna stróż, teraz już czuje luz, Bo ma wóz, jego nowy zakup, A z ukrycia mały Adaś obserwuje Kaśkę, Która na leżaku, wystawiła cycki właśnie. REF: Wszyscy o wszystkich, zawsze o niczym, W tajemnicy każdy milczy, Niemów, nikomu nie powtarzaj, wybacz, Nie wytrzymasz tutaj życia, jeśli nie obcinasz, Wszyscy o wszystkich, zawsze o niczym, W tajemnicy każdy milczy, Wszyscy o wszystkich, zawsze o niczym, W tajemnicy każdy milczy, Niemów, nikomu nie powtarzaj, wybacz, Nie wytrzymasz tutaj życia, jeśli nie obcinasz, Wszyscy o wszystkich, zawsze o niczym, W tajemnicy każdy milczy, Wszyscy o wszystkich, zawsze o niczym, Wszyscy o wszystkich, zawsze o niczym,
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Www.blok.pl

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Www.blok.pl

Skomentuj tekst

Verba: Www.blok.pl

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • rodzice kupili jej mieszkanie - verba tekst piosenki
 • verba we wronkach
 • bo jest silny obrotny i mobilny
 • bo jezt silny obrotny i mobilny

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Www.blok.pl - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Www.blok.pl - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.