Alians: Kiedy poch

Tekst piosenki

Brak wideo

Alians

Teksty: 51 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Alians: Kiedy poch

Nie wiem jakie cię piekło pochłonieNie wiem w jakim spotkamy się niebieAle wszystko na to wskazujeŻe nie lubisz samego siebieZ każdą chwilą jestem większym realistąNieustannie czytam głupie książkiAle wszystko co wiem sprawdziłem na sobieNie na żadnej ideologiiPrzebywam tylko wśród jeszcze większychNiż ja sam realistówPije wódkę tylko z bliskimiNigdy w żadnym gronie artystówI w gardle staje mi kościąTwoim chamstwemI twoją moralnościąJedno słowo od zwykłych ludziTwoja moralność mnie nudziByła taka pogoda że z domu nie chciało się wychodzić nawet złodziejomKilku typów o krzywych gębach hołdowało własnym obsesjomTacy ludzie mnie nudzą tacy ludzie mnie śmiesząZostaniesz stary prezydentemChyba że cię powieszą
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Alians: Kiedy poch

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Alians: Kiedy poch

Skomentuj tekst

Alians: Kiedy poch

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy poch - Alians, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy poch - Alians. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Alians.