K.A.S.T.A. - Peryferie tekst piosenki - Teksciory.pl

K.A.S.T.A.: Peryferie

Tekst piosenki

Brak wideo

K.A.S.T.A.

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

K.A.S.T.A.: Peryferie

Ref. Na Europy peryferiach świat mówi hiphop Killaz Group, yo, mówi hiphop KASTA Skład mówi hiphop, mówi hiphop Zuluneiszyn mówi hiphop Na Europy peryferiach świat mówi hiphop DonGuralEsko mówi hiphop Killaz Group, synu, mówi hiphop KASTA Skład mówi hiphop. (DodGuralEsko) Mam swoją dumę Teraz sam a nie z tłumem Praca nad albumem Wers z winylowym szumem w tle Ja to umiem i to rozumiem Kum kumowi kumem - rozsiewam to jak dżumę Mam klimat na zadumę Jak Mocek ma bumę Jak Kulop ma pumę Nie siłą lecz rozumem Zajmuję swoją niszę, chwytel, dziuplę, lukę Uliczną tworzę sztukę, dla stworzonych naukę Nie jestem królem Manalukiem A ten wers nie jest banialukiem Czarną owcą, białym krukiem Chyba kumasz Bazę? Sieję rym jak zarazę Dla słabych MC's paraliżującym gazem Zarazem dla kumatych drogowskazem Z nimi razem w betonie jak robaki pod włazem U nielicznych wzbudzam ekstazę I tym razem u licznych odrazę tym ulicznym obrazem Nie ślicznym bochomazem Bit z przekazem Wyraz za wyrazem Nie kumasz - zarzuć szazes Razem z grunwaldzkim Killazem Przybijam pionę K do G Corleone I jego kawaleria, miejska arteria Podziemna energia wielka jak Syberia. Ref. Na Europy peryferiach świat mówi hiphop Killaz Group, yo, mówi hiphop KASTA Skład mówi hiphop, mówi hiphop Zuluneiszyn mówi hiphop Na Europy peryferiach świat mówi hiphop DonGuralEsko mówi hiphop Killaz Group, synu, mówi hiphop KASTA Skład mówi hiphop. (Wall-E) W naszym obozie jedność Pytasz skąd taka pewność? Codzienność, ulica, pokrewieństwo, zależność Rymowanie, szacunek, i bezpośredność Pomoc - wspólne motanie co noc Na trzeźwo, albo też na fazie Naturalnie czasami trzeba sobie dać po razie WNB - spotkania wieczorami na Bazie Konfederacja Absolwentów nie znana na razie Wkrótce usłyszysz o dolnośląskiej zarazie Wyraz po wyrazie nie wiem nic o zakazie Wyraz po wyrazie nie wiem nic o zakazie Wyraz po wyrazie nie wiem nic To nie mój obowiązek zawutan i zabawa Rymowanie jest jak poranna zaprawa Nie zajawka, codzienność jak papieros i kawa Podstawa, potrzebna jak obrazom oprawa Prezydentowi obstawa, na stole zastawa Inaczej być nie może, inaczej być nie ma prawa Rymem kieruje obawa, nie pieniądze i sława A brawa - to już inna jest sprawa Nie chcę tam gdzie salony Wall-E tam gdzie murawa Gdzie trawa - taka moja postawa Moje miasto - Wrocław Wrocław - moja enklawa Nie chcę tam gdzie Wars i gdzie Sawa Odrę wolę - tam mnie spotkasz dysmole Między blokami nie chcę bo beton pierdolę Od kiedy pamiętam ryczę w jakimś zespole KASTA Skład - z wyobranymi obole Bluzgać ich nie pozwolę Bo taką wybrali dolę, koleś Taką wybrali dolę Ej, ej, ej. Ref. Na Europy peryferiach świat mówi hiphop Killaz Group, yo, mówi hiphop KASTA Skład mówi hiphop, mówi hiphop Zuluneiszyn mówi hiphop Na Europy peryferiach świat mówi hiphop DonGuralEsko mówi hiphop Killaz Group, synu, mówi hiphop KASTA Skład mówi hiphop.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

K.A.S.T.A.: Peryferie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

K.A.S.T.A.: Peryferie

 

Skomentuj tekst

K.A.S.T.A.: Peryferie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Fiołkowe Pole Sobel
  „Słodka jak truskawki latem A trzyma w łapie tylko kubek słonych łez Skromna jak pole fiołkowe I to w ponury dzień Ej, chyba dzwoni kurier Tylko szkoda ze tym razem kwiaty wylądują w kuble Dobrze”
 • Bletka Opał x Gibbs
  „Odklejony jak bletka pośliniona ze złej strony Się poruszam po miejscach niezauważony I tak otumaniony, jak większość w tym mieście Rozerwane serce przez emocje targane wiecznie Jak bletką na w”
 • Niemożliwość pożegnań (ft. Bisz) Pawbeats
  „pogubiony w codzienności czas znajduje już z rzadka usiąść z tobą swobodnie na dłużej nie sprawdzając zegarka jedyne formy bliskości wspomnienia aż ciężkie od znaczeń mówiące wszystko, czego ni”
 • Hieny chichot Intruz
  „Znam dobrze hieny chichot Jest gorszy kurwa niż fleszback Ten rap was wypatroszy hieny Od szyi po pępek Dawaj bit bo coś mi ciąży Tej znajomości to defekt Nigdy już nie będę naciągany jak naplet”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pomoc pomoc wnb na trzezwo albo też na fazie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Peryferie - K.A.S.T.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Peryferie - K.A.S.T.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.T.A..