Lady Pank: A to ohyda

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 171 Tłumaczenia: 1 Wideo: 30

Tekst piosenki

Lady Pank: A to ohyda

Na świecie tyle jest tajemnic, które powinny dawno dojrzeć Wieczorem tyle okien ciemnych I dziurek, w które warto spojrzeć. Spojrzeć... Ohyda ! - A jak się wyda ? Ohyda ! - A jak się wyda ? - A jak się wyda ? - A jak się wyda ? - To co? Będziemy pisać do MO Będziemy pisać do MO Będziemy pisać do MO Będziemy pisać do MO Paczkami ktoś dostaje odzież Do żony sąsiad wrócił rankiem Ulicą ciągle biega młodzież W powietrzu dziwnie pachnie punkiem ?... Punkiem !!! Ohyda ! - A jak się wyda ? Ohyda ! - A jak się wyda ? - A jak się wyda ? - A jak się wyda ? - To co? Będziemy pisać do MO Będziemy pisać do MO Będziemy pisać do MO Będziemy pisać do MO Ohyda ! Ohyda ! Ohyda ! Będziemy pisać do MO Ohyda! Będziemy...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: A to ohyda

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: A to ohyda

Skomentuj tekst

Lady Pank: A to ohyda

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Daleko Stąd ZBUKU
  „mam w Hiszpanii ziomów nikt nie siedzi w domu brat nie musi się powtarzać kiedy mówi POMÓŻ Parę moich byłych To dziś kupę złomu Choć wlewały w siebie botoks Tony silikonu Moja bardziej … bot”
 • Diabeł (ft. Rip Scotty) Przyłu
  „Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Kiedy weźmie ze mnie diabeł Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Bo ma do mnie ważna sprawę Weź przekaż ze mam wiarę I że swoj”
 • Egoistka - feat. Guova MONAMI (Monika Miller)
  „Ktoś mnie znowu uczy reguł jakby znał mnie się odzywa wypadłeś chyba z zakrętu skoro robisz taki cyrk te porcelanowe kości a pod skórą tylko jad tamten chyba zszedł na zawał nie wiem w sumie co”
 • SŁONY KISS (LISA) Ofelia (Iga Krefft)
  „Owija talia centymetr Ile tu ma Ile tak trwa Pamięta i zauważa że Niedobrze tak mocno marszczyć brew Patrzę i wcale nie widzę jak Ze środka z niej ma się wić tej blask Zbyt długo mówił o sobi”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Na swiecie tyle jest tajemnic lady pank
 • ohyda lady pank tekst
 • lady pank ohyda
 • a to ohyda tekst
 • lady pank ohyda tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki A to ohyda - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu A to ohyda - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.