Lady Pank: Ka

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 173 Tłumaczenia: 1 Wideo: 32

Tekst piosenki

Lady Pank: Ka

Gdy się nie wiedzie bracie... Nie ten moment Gdy samobije-kije gonią cię Ty swojej biedzie krzyknij: To nie koniec ! Kto będzie górą - to okaże się... Każdy kij ma dwa końce, więc się w duchu śmiej Każdy kij ma dwa końce, więc się w duchu śmiej W duchu śmiej... Gdy raz na wozie jesteś, raz pod wozem To coś się dzieje, coś napędza grę Bo trzeba nie raz i pół świata obejść By się przekonać - jak to w domu jest Każdy kij ma dwa końce, więc się w duchu śmiej Każdy kij ma dwa końce, więc się w duchu śmiej W duchu śmiej... Każdy kij ma dwa końce, więc się w duchu śmiej Każdy kij ma dwa końce, więc się w duchu śmiej Każdy kij ma dwa końce, więc się w duchu śmiej Każdy kij ma dwa końce, więc się w duchu śmiej W duchu śmiej... Każdy kij ma dwa końce... ...by się przekonać - jak to w domu jest Każdy kij ma dwa końce... ...by się przekonać - jak to w domu jest Każdy kij ma dwa końce... ...by się przekonać - jak to w domu jest Każdy kij ma dwa końce... ...by się przekonać - jak to w domu jest W domu jest Każdy kij...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: Ka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: Ka

Skomentuj tekst

Lady Pank: Ka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ka - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ka - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.