Lady Pank: Odje

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 172 Tłumaczenia: 1 Wideo: 31

Tekst piosenki

Lady Pank: Odje

Padał deszcz tej nocy Niebo pełne łez Nie pamiętam dzisiaj, może to był sen Zamykałem oczy, gubić chciałem czas W bramie pusty śmiech Tak się chciałem bać... Kiedy szła ulicą, Mokra tak jak ja Czułem oddech nocy Zimny jak ze szkła Miałem ciepłe ręce i spokojny czas Moje wolne serce Zabierało nas Odjeżdżałem z nią na tamtą stronę Uciekałem z nią tramwajem w las Nasze oczy jakby przez zasłonę Oglądały świat Delikatne ręce i czerwony płaszcz Trochę smutny uśmiech w kapeluszu z gwiazd Kradłem ją garściami Upijałem się Aż wieczorną rosą odchodziła gdzieś... Od tej pory zawsze, gdy przychodził zmrok Na ulicy stałem Minął może rok Bym nadziei siłą czekać jeszcze mógł Do tramwaju wsiadać Nie zabroni Bóg Odjeżdżałem z nią na tamtą stronę Uciekałem z nią tramwajem w las Nasze oczy jakby przez zasłonę Oglądały świat Odjeżdżałem z nią... Odjeżdżałem z nią... Odjeżdżałem z nią...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: Odje

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: Odje

Skomentuj tekst

Lady Pank: Odje

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Odje - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Odje - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.