Lady Pank: Ogl

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 172 Tłumaczenia: 1 Wideo: 31

Tekst piosenki

Lady Pank: Ogl

Oglądamy film, no i w jednym z nich Zdarza nam się miłość Oglądamy film, ten o wojnie był Więc teraz mamy śmierć Czekaj cofnę, bo nie pamiętam skąd wziąłem się, gdzie byłem... Czekaj cofnę, bo nie pamiętam już smaku twych ust Oglądamy film, czuję jakbym był Dziś jednym z tych, co giną Zmienię, bo chciałbym zabić coś Dobrze, już zabiłem... Ty oglądasz film, ja oglądam film I kocham cię nad życie I zdradzam cię lub zabijam cię Zresztą - puść co chcesz... Oglądamy film - byle nie być sami Oglądamy film - podglądamy ich Podglądamy ich - oni patrzą na nas I już nie wie nikt - kto jest tutaj kim ?.. O, nie ! Co za dzień. Dziś nic nie zobaczyłem To opowiedz mi chociaż jakiś film Co się im zdarzyło ?.. A-ha, a-ha - więc to było tak To tak się to skończyło Opowiadaj mi - jeszcze trochę krwi Jeszcze jeden film Oglądamy film - byle nie być sami Oglądamy film - podglądamy ich Podglądamy ich - oni patrzą na nas I już nie wie nikt - kto jest tutaj kim ?.. Oglądamy film, czuję jakbym był Dziś jednym z tych, co giną Czekaj zmienię, bo zapomniałem... Oglądamy film - byle nie być sami Oglądamy film - podglądamy ich Podglądamy ich - oni patrzą na nas I już nie wie nikt - kto jest tutaj kim ?.. Oglądamy...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: Ogl

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: Ogl

Skomentuj tekst

Lady Pank: Ogl

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ogl - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ogl - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.