Lady Pank: Ogl

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 173 Tłumaczenia: 1 Wideo: 32

Tekst piosenki

Lady Pank: Ogl

Oglądamy film, no i w jednym z nich Zdarza nam się miłość Oglądamy film, ten o wojnie był Więc teraz mamy śmierć Czekaj cofnę, bo nie pamiętam skąd wziąłem się, gdzie byłem... Czekaj cofnę, bo nie pamiętam już smaku twych ust Oglądamy film, czuję jakbym był Dziś jednym z tych, co giną Zmienię, bo chciałbym zabić coś Dobrze, już zabiłem... Ty oglądasz film, ja oglądam film I kocham cię nad życie I zdradzam cię lub zabijam cię Zresztą - puść co chcesz... Oglądamy film - byle nie być sami Oglądamy film - podglądamy ich Podglądamy ich - oni patrzą na nas I już nie wie nikt - kto jest tutaj kim ?.. O, nie ! Co za dzień. Dziś nic nie zobaczyłem To opowiedz mi chociaż jakiś film Co się im zdarzyło ?.. A-ha, a-ha - więc to było tak To tak się to skończyło Opowiadaj mi - jeszcze trochę krwi Jeszcze jeden film Oglądamy film - byle nie być sami Oglądamy film - podglądamy ich Podglądamy ich - oni patrzą na nas I już nie wie nikt - kto jest tutaj kim ?.. Oglądamy film, czuję jakbym był Dziś jednym z tych, co giną Czekaj zmienię, bo zapomniałem... Oglądamy film - byle nie być sami Oglądamy film - podglądamy ich Podglądamy ich - oni patrzą na nas I już nie wie nikt - kto jest tutaj kim ?.. Oglądamy...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: Ogl

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: Ogl

Skomentuj tekst

Lady Pank: Ogl

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ogl - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ogl - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.