Modjo Band: What i mean

Tekst piosenki

Brak wideo

Modjo Band

Teksty: 9 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Modjo Band: What i mean

What I mean, what I am, what I feel about the meaning of my life what I need, what I feel, what I like to say and what I lie about what I can't get choose to it I get out of my mind the world's just up my feelings and I just can't even cry I should rare my way back home right now (cause I gave her everything I got) I can't stand the way she broke my heart (cause I gave her) all my dreams, all my hopes are the things I love and that I use to know god I pray, every day, but I feel so empty since you went away what I can't get choose to it I get out of my mind the world's just up my feelings and I just can't even cry I should rare my way back home right now (cause I gave her everything I got) I can't stand the way she broke my heart (cause I gave her) ohh.... ahh.... ohh... ahh what I can't get choose to it I get out of my mind the world's just up my feelings and I just can't even cry this moon will last forever or maybe till I die so why keep holding on until I get another time I should rare my way back home right now (I'm gonna gave her everything I got) I can't stand the way she broke my heart (no, I can't stand the way you broke my heart) I should rare my way back home right now (cause I gave her everything I got) I can't stand the way she broke my heart (ohh, ei-ei-ei) I should rare my way back home right now I can't stand the way she broke my heart
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Modjo Band: What i mean

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Modjo Band: What i mean

Skomentuj tekst

Modjo Band: What i mean

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki What i mean - Modjo Band, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu What i mean - Modjo Band. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Modjo Band.