Pono: Chwila zw

Tekst piosenki

Brak wideo

Pono

Teksty: 41 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Pono: Chwila zw

Czasem masz chwile zwątpienia wtedy nie ma nic znaczenia kiedy doceniasz wspomnienia zmienia się twój punkt widzenia w głowie pustka na ustach masz grymas bez guścia ujścia nie znajduje smutek z wyżutem,chwila to skutek trute myśli za ten stan odpowiadają zostają choć przeszkadzają nie dają działać się czają i masz żal,stres zresztą sam wiesz jak jest kres musi tego nadejść by sam siebie nie zawieść sam wiesz możesz uwierzyć w to na czym Ci zależy by przeżyć możesz przezwyciężyć to co w głębi Cię dręczy lecz brak Ci chęci w środku wierci złe samopoczucie jak strucie - znasz to uczucie od tego chciałbyś uciec.. Przecież wiesz (wiesz!) że nie jesteś sam dużo ludzi ma ten stan musisz znaleźć na to plan Przecież wiesz (wiesz!) że nie masz nic do stracenia to co teraz czujesz - to jest chwila zwątpienia Dalej nie możesz się pozbierać sumienia głos teraz zżera nie raz pewność Ci odbiera perspektywa której nie ma nie ma nic po czym mogłobyć Ci lepiej żyć się odechciewa gdy powątpiewasz sam w siebie w gniewie nie wiesz co masz robić nic Cie nie obchodzi czasem przez błache powody zawodzisz i tym se szkodzisz w myśli narzekasz z podjęciem decyzji zwlekasz codzien przyrzekasz że dłuzej czekać se nie dasz tak dalej wciąż uciekasz od odpowiedzialnośći to oznaka słabości pogłebia to stan niepewności coś Ci ciągle nie pasi to razi,gasisz tak nadzieje na polepszenie na to że minie zwątpienie przemiń dżwigi tak jak inni nie możesz byc bezsilna za własne samopoczucie - sam sobie jesteś winny. Przecież wiesz (wiesz!) że nie jesteś sam dużo ludzi ma ten stan musisz znaleźć na to plan Przecież wiesz (wiesz!) że nie masz nic do stracenia to co teraz czujesz - to jest chwila zwątpienia 2x Mówisz to Ci nie służy źle wrózy,chwila się dłuży w duszy burzysz się i kipisz to chore wstrzyki psychiki głosem samokrytyki dobijasz własną osobę masz w głowie to codzień jak byś żył w zmowie przeciw sobie Tobie i tak wszystko jedno wiesz swoje - to napewno przychodzi co do czego odbijasz sie - w tym jest sedno słuchasz tylko swego ego i niczego więcej dobrego nic z tego nie ma dalej grzędniesz w tym zamęcie jesteś święcie przekonany że z góry jesteś przegrany zrezygnowany - odpuszczasz wszystkie swe plany słomiany zapał Cię złapał byś się nie zasapa niby banał sie wydawał i tak pomysł wpadał w kanał stawał się nie osiągalny jak wszystko padło na dno zamiast być wydajny zastanawiasz sie czy warto przez to straciłeś siłę zwątpiłeś choć byłeś blisko za późno nie jest nigdy weź sie w garsć - to wszystko! Przecież wiesz (wiesz!) że nie jesteś sam dużo ludzi ma ten stan musisz znaleźć na to plan Przecież wiesz (wiesz!) że nie masz nic do stracenia to co teraz czujesz - to jest chwila zwątpienia Wiesz,że nie jesteś już sam.. Wiesz,że nie jesteś już sam.. Wiesz,że nie jesteś już sam.. 2x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pono: Chwila zw

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pono: Chwila zw

Skomentuj tekst

Pono: Chwila zw

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pono zw
 • chwila zwatpienia pono teledysk
 • "W środku wierci złe samopoczucie, jak strucie. Znasz to uczucie - od tego chciałbyś uciec"
 • pono chwila zwątpienia
 • pono chwila zwatpiebia tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chwila zw - Pono, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chwila zw - Pono. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pono.