Szymon Wydra: Ostatni anio

Tekst piosenki

Brak wideo

Szymon Wydra

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Szymon Wydra: Ostatni anio

Widziałem świat fałszywych dni Po którym ciągle płynie krew Jeżeli ma być tak to nikt W nim nie zasadzi nowych drzew Widziałem świat piękniejszy od Od najpiękniejszych naszych snów Niestety jest daleko stąd A my żyjemy przecież tu Zostawić wszystko Uciec jak najdalej Jak mamy dalej żyć, jeżeli tu tak ma być Jak ma wyglądać świat, jeżeli tu będzie tak Jak ma wyglądać cel, za którym podążać chcę Jak mamy dalej żyć, jeżeli tu tak ma być Widziałem strach, widziałem ból Widziałem złość i ludzkie łzy Jeżeli będzie tak to już To ja już wole ślepym być Zostawić wszystko Uciec jak najdalej Jak mamy dalej żyć, jeżeli tu tak ma być Jak ma wyglądać świat, jeżeli tu będzie tak Jak ma wyglądać cel, za którym podążać chcę Jak ma wyglądać nasz codzienny świat Ostatni anioł spadł Ostatni anioł spadł Ostatni anioł spadł
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Szymon Wydra: Ostatni anio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Szymon Wydra: Ostatni anio

Skomentuj tekst

Szymon Wydra: Ostatni anio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ostatni anio - Szymon Wydra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ostatni anio - Szymon Wydra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon Wydra.