Voodoo Glow Skulls: Fat Randy
Tekst piosenki
Tekst piosenki
Voodoo Glow Skulls: Fat Randy
he's big, fat, ugly, and mean- too many beers and he's a shitting machine- once he's drunk he likes to fight- any fifteen year old in sight- don't try to run, don't try to hide- he'll steal your car without thinking twice- stop the party, hide your shit- because fat randy's in the house tonight- high school parties are his thing- he drives up in his orange machine- he'll start fighting with his friends- fat randy gets you in the end- fat randy snuck in my house- fat randy shit on my couch- fat randy quiet as a mouse- fat randy!, fat randy!- i see fat randy now and then- driving around with a carload of friends- i see fat randy now and then- driving around with a carload of friends-
Tłumaczenie piosenki
Voodoo Glow Skulls: Fat Randy
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Voodoo Glow Skulls: Fat Randy
-
Thrift Shop Junkie
- Voodoo Glow Skulls
-
El Coo Cooi
- Voodoo Glow Skulls
-
Method To This Madness
- Voodoo Glow Skulls
-
Construction
- Voodoo Glow Skulls
-
Nicotine Fit
- Voodoo Glow Skulls
Skomentuj tekst
Voodoo Glow Skulls: Fat Randy
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Potwory z szafy
- Fukaj, Kacperczyk
-
As Alive As You Need Me To Be
- Nine Inch Nails
-
Czerwone jabłka
- Łzy
-
High Priestess Of The Night
- Burning Witches
-
DUMBO
- Travis Scott
-
Zun Zun
- J Balvin
-
ILE JESZCZE RAZY - feat. Aleshen, vkie, Kabe, TUZZA Globale, Skumaj
- WHITE WIDOW
-
CZEGO CHCESZ?
- Modelki, Vlodarski
-
I Can't Lose
- Jonas Brothers
-
California
- Maroon 5
Reklama
Tekst piosenki Fat Randy - Voodoo Glow Skulls, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Fat Randy - Voodoo Glow Skulls. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Voodoo Glow Skulls.
Komentarze: 0